Dar šio mėnesio pradžioje 15min laidoje PIKENROLAS buvo paviešinta informacija apie Kauno „Žalgirio“ norą tarpsezonio metu sudrebinti rinką, o dabar jau yra aiškus pagrindinis Andrea Trinchieri treniruojamos komandos taikinys.
15min žiniomis, „Žalgiris“ jau pasileido į derybų procesą su proveržio sezoną Eurolygoje žaidžiančiu buvusiu komandos žaidėju Roku Jokubaičiu.
Tel Avivo „Maccabi“ atstovaujantis 24-erių metų 193 cm ūgio krepšininkas šį sezoną išaugino rodiklius Eurolygoje.
Turnyre Rokas per 25 minutes renka po 12,2 taško (58,3 proc. dvit., 34,5 proc. trit., 88,3 proc. baud.), 3,3 atkovoto ir 1 perimto kamuolio, 4,9 rezultatyvaus perdavimo, 2,7 klaidos ir 15,3 naudingumo balo.
R.Jokubaitis įspūdingu žaidimu padėjo laimėti „Maccabi“ ekipai Izraelio taurės titulą, buvo pripažintas finalo ketverto MVP.
2017-2021 metų sezonuose Kauno klubui atstovavęs atakų organizatorius sugrįžti į Nemuno salą buvo sulaukęs kvietimo ir praėjusią vasarą, o ant stalo gulėjo ir Vitorijos „Baskonia“ pasiūlymas, tačiau galiausiai jis pasirinko mažiau finansiškai patrauklų „Maccabi“ variantą.
Iš Mažeikių kilęs Lietuvos rinktinės įžaidėjas su Tel Avivo komanda sudarė trejų metų sutartį pagal formulę „2+1“, tad R.Jokubaitį medžiojančiam „Žalgiriui“ tektų sumokėti nemažą kompensaciją.
Kaip teigė 15min šaltiniai, Kauno klubas yra pasiryžęs padaryti ne tik tai, bet ir įteikti R.Jokubaičiui istorinę sutartį, kuri būtų garantuota visiems trims sezonams, o metinis atlygis siektų „šešių nulių zoną“.
„Tai bus pasiūlymas, kurio jis negalės atsisakyti“, – 15min sakė vienas šaltinių.
