Paskutinis „aū“: „Wolves“ sezoną Europoje baigė puikia pergale

Nedas Pacevičius toliau vairuoja Vilniaus „Wolves“ į pergales – sostinės komanda sėkmingai užbaigė pirmąjį klubo sezoną Europos taurėje.
Nedas Pacevičius

„Wolves“ išvykoje 85:80 (24:23, 21:16, 19:21, 21:20) nugalėjo Londono „Lions“ komandą.

N.Pacevičius prie „Wolves“ vairo dar nėra pralaimėjęs – jis sužaidė lygiosiomis su Kauno „Žalgiriu“ savo pirmosiose rungtynėse, o tuomet penkiskart iš eilės šventė pergales.

Likus žaisti dvi minutes rungtynėse Londone, „Wolves“ pirmavo keturiais taškais 82:78, netrukus skirtumą padidino Jeffery Tayloras, sumetęs du baudų metimus, o Donte Granthamas rado dviejų taškų atsakymą jau ėmus tiksėti paskutinei mačo minutei.

Nors J.Tayloras nepataikė iš toli, netaikliu metimu atsakė ir Conoras Morganas, tad „Lions“ teko imtis pražangų taktikos, bet ji nuo pralaimėjimo nebeišgelbėjo.

Jeffery Taylor

Christianas Mekowulu pelnė 18 taškų ir atkovojo 7 kamuolius, J.Tayloras taip pat pelnė 18 taškų, sugriebė 6 kamuolius ir provokavo net 9 pražangas.

Europos taurėje „Wolves“ iškovojo 8 pergales ir patyrė 10 pralaimėjimų. Šeštoje vietoje, garantavusioje vietą atkrintamosiose, nutūpęs Stambulo „Bešiktaš“ laimėjo 9 kartus.

„Wolves“: J.Tayloras (6 atk. kam., 9 išpr. praž.) ir Ch.Mekowulu po 18, K.Žemaitis 12 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), R.Miniotas ir G.Brooksas po 11, V.Kariniauskas 8.

„Lions“: D.Nwaba ir M.Morganas po 16, G.Olasenas 11.