2021 02 24

Patvirtina nauja Karalienės taurės finalo data

Dėl COVID-19 nukeltas Karalienės taurės finalas įvyks pirmąjį kovo savaitgalį. Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ ir Kauno „Aistės-LSMU“ į mūšį dėl pirmojo sezono trofėjaus sostinėje stos šeštadienį (kovo 6 d.).
Rungtynių akimirka / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

Finalo „Jeep“ arenoje pradžia – nuo 15 val.

„Kibirkštis-MRU“ ir „Aistės-LSMU“ teisę varžytis Karalienės taurės finale pelnė „Huawei Moterų lygoje“ po pirmųjų dviejų reguliariojo sezono ratų turnyrinėje lentelėje užimdamos pirmąsias vietas.

Abi komandos dėl šio trofėjaus kausis trečius metus paeiliui.

2019 ir 2020 m. Karalienės taurę iškovojo „Aistės-LSMU“. Šį sezoną klubai tarpusavyje žaidė dukart ir abusyk laimėjo vilnietės (82:67 ir 72:42).

Karalienės taurės finalas tradiciškai buvo planuotas per Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) organizuojamą Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyrą, tačiau neįvyko dėl „Kibirkšties-MRU“ gretose užfiksuoto COVID-19 atvejo.