2022 06 17

Pažeminimas Prancūzijoje: D.Motiejūno komanda triuškinta beveik pusšimčiu taškų

Prancūzijos krepšinio lygos finale – lygybė. Pirmajame susitikime atėmę namų aikštės pranašumą iš varžovų, antrajame „Monaco“ krepšininkai neturėjo jokių vilčių.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / Euroleague.net

Namuose žaidęs Vilerbano ASVEL klubas sutraiškė varžovus 91:54 (28:12, 22:11, 22:14, 19:17) ir išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą 1-1.

Į priekį TJ Parkerio auklėtiniai pabėgo jau pirmosiomis rungtynių minutėmis, o po pirmojo kėlinio ASVEL pirmavo 28:12.

Dominavimas tęsėsi ir antrame ketvirtyje – vos įpusėjus jam Vilerbano klubas triuškino oponentus net 41:15.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė, o ASVEL persvara pasiekė net 41 tašką (71:30).

„Monaco“ dar bandė švelninti skirtumą (45:74), bet ASVEL vadžių neatpalaidavo ir smogęs varžovams dar sykį, vienu metu susikrovė net 44 taškų pranašumą (91:47).

Slogiai pasirodė ir „Monaco“ atstovaujantis lietuvis Donatas Motiejūnas.

Aukštaūgis per 17,5 minutės įmetė 4 taškus (2/2 dvit., 0/1 trit., 0/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo du kartus ir tris sykius prasižengė. D-Mo surinko tik 3 naudingumo balus, o jam esant aikštėje „Monaco“ savo varžovams nusileido net 27 taškais.

Nepaisant pralaimėjimo, „Monaco“ dabar jau priklauso namų aikštės pranašumas – trečiasis ir ketvirtasis mačai bus žaidžiami jų tvirtovėje. Artimiausias susitikimas vyks pirmadienį.

ASVEL: Dylanas Osetkowskis 13, Marcosas Knightas 11, Elie Okobo 10, Jamesas Gistas 9.

„Monaco“: Ibrahima Faye 10, Alpha Diallo 8.