2015 10 04

Po finalo Ispanijoje – kalbos apie pavyzdingą Mindaugo Kuzminsko žaidimą

Mindaugas Kuzminskas padarė viską, kad Malagos „Unicaja“ pirmiausia prasibrautų į Ispanijos supertaurės finalą, o vėliau galėtų kelti trofėjų į viršų. Bet lietuviui pritrūko komandos draugų paramos. „Unicaja“ finale nusileido „Barcelona“ ekipai 62:80. Po rungtynių M.Kuzminskas buvo vienas iš dviejų gerų žodžių sulaukusių andalūzų žaidėjų.
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Išskyrus Stefaną Markovičių ir Mindaugą Kuzminską, niekas kitas neatlaikė daugiau nei 20 minučių“, – neslėpė „Unicaja“ treneris Joanas Plaza.

25-erių puolėjas per 23 minutes pelnė 12 taškų (3/6 dvit., 0/3 trit., 6/9 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, prasižengė 3 kartus, bet išprovokavo 7 pražangas.

Jis buvo vienintelis dviženklį taškų skaičių „Unicaja“ gretose surinkęs krepšininkas.

Ispanijos supertaurės turnyre M.Kuzminskas rinko vidutiniškai 12,5 taško ir buvo rezultatyviausias „Unicaja“ narys.

Išskyrus Stefaną Markovičių ir Mindaugą Kuzminską, niekas kitas neatlaikė daugiau nei 20 minučių.

J.Plazos teigimu, komandai pritrūko jėgų: „Finale mums neužteko jėgų. Visur vėlavome beveik sekundę. Mums trūko šviežumo. Esame laimingi tuo, ką padarėme pusfinalyje, bet po 24 valandų pamatėme, kad esame toli nuo to, kuo norime būti“.

Barselonos žaidėjai nutildė 11 tūkst. „Unicaja“ sirgalių. „Barcelona“ supertaurę susigrąžino po ketverių metų pertraukos.

„Unicaja“ kapitonui Franui Vasquezui po pralaimėjimo beliko guostis, kad pralaimėti finalą savų sirgalių akivaizdoje tokiu rezultatu – gėda.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas