Stambulo „Fenerbahče“ svečiuose 77:75 (16:20, 24:25, 16:15, 21:15) susitvarkė su Stambulo „Bešiktaš“ ir apgynė čempionų taurę.
Šią seriją „Fenerbahče“ laimėjo 3-1.
Po šių rungtynių D.Alimpijevičius gyrė Š.Jasikevičių.
„Noriu su titulu pasveikinti „Fenerbahče“, jie jo nusipelnė. Man labai patinka Š.Jasikevičius. Manau, kad jis šiuo metu yra geriausias treneris Europoje. Jis ir jo treniruojamas klubas atlieka labai gerą darbą. Būtina būti džentelmenu, todėl sveikinu „Fenerbahče“, – po rungtynių tiesioginiame eteryje sakė „Bešiktaš“ treneris.
Šaras šioje serijoje pralaimėjo tik pirmąjį susitikimą (80:88). Visi kiti likę buvo pergalingi (93:68, 82:71, 77:75).