2022 10 02

Prieš „Real“ žvaigždes stojęs M.Blaževičius žaidė naudingai

Marekas Blaževičius negadino vaizdo akistatoje su Ispanijos čempionais, bet jo komanda vis tiek turėjo pripažinti Madrido „Real“ (2-0) žvaigždžių pranašumą.
Marekas Blaževičius
Marekas Blaževičius / nuotr. obradoirocab.com

Lietuvio atstovaujama Santjago de Kompostelos „Obradoiro“ (1-1) ekipa svečiuose 79:93 (12:27, 13:15, 30:26, 24:25) nusileido „karališkajam“ klubui.

M.Blaževičius ant parketo praleido beveik 17 minučių, per kurias įmetė 9 taškus (2/6 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė ir prarado po 1 kamuolį, du kartus prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.

„Obradoiro“ krepšininkams nepavyko sulaikyti fantastiškai atakavusio „Real“ naujoko Džanano Musos.

Bosnis per 21 minutę spėjo pelnyti net 22 taškus (3/6 dvit., 4/6 trit., 4/5 baud.) ir surinkti 24 naudingumo balus.

Madrido klubas kol kas su Tenerifės „Lenovo“ yra vienintelis laimėjęs du kartus ACB lygoje.

„Real“: Džananas Musa 22 (4/6 trit.), Vincent'as Poirier 14, Guerschonas Yabusele 11, Walteris Tavaresas 10 (6 atk. kam.).

„Obradoiro“: Draganas Benderis 19, Thomasas Scrubbas 13 (8 atk. kam.), Leo Westermannas 10.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius