2021 05 21

Puikiai žaidęs E.Bendžius prametė lemiamą metimą ir apmaudžiai baigė sezoną

Eimantas Bendžius žaidė puikiai, tačiau Sasario „Dinamo“ komanda pralaimėjo lemiamą Italijos čempionato ketvirtfinalio mūšį.
Eimantas Bendžius
Eimantas Bendžius / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose dramatiškai 91:93 (23:24, 26:12, 28:27, 14:30) nusileido Venecijos „Umana Reyer“ komandai ir pralaimėjo seriją iki trijų pergalių 2-3.

E.Bendžius lemiamose rungtynėse buvo tarp geriausių komandos žaidėjų. Lietuvis per 32 minutes pelnė 16 taškų (2/7 dvit., 2/3 trit., 6/7 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, tris kartus prasižengė ir surinko 21 naudingumo balą.

Lemiamų rungtynių ketvirtojo kėlinio viduryje „Dinamo“ dar pirmavo 86:78, bet „Umana Reyer“ ne tik pavijo varžovus, bet ir nugvelbė pergalę.

Lemiamas epizodas įvyko likus pusei minutės, kai Stefano Tonutas pataikė tritaškį ir persvėrė rezultatą „Umana Reyer“ naudai – 92:91.

Kitoje atakoje progą sugrąžinti persvarą „Dinamo“ klubui turėjo pats E.Bendžius, bet jo tritaškis likus 17 sek. skriejo pro šalį, o kamuolį atkovojus Venecijos krepšininkams svečiai prasižengti sugebėjo tik po 15 sekundžių.

Austinas Daye pataikė vieną baudos metimą, antrąjį prametė, o kamuolį atkovojusi E.Bendžiaus ekipa metimo išmesti nebespėjo.

Ketvirtąjį kėlinį „Dinamo“ pralaimėjo net 14:30.

Pusfinalyje iki trijų pergalių „Umana Reyer“ mes iššūkį reguliarųjį sezoną laimėjusiai ir ketvirtfinalyje lengvai 3-0 Trento „Dolomiti Energia“ komandą įveikusiai Milano „Olimpia“ ekipai.

„Umana Reyer“: Augustine‘as Daye 22, Julyanas Stone‘as 16 (4/7 trit.), Stefano Tonutas 15.

„Dinamo“: Miro Bilanas 26 (10/13 dvit.), Eimantas Bendžius 15 (9 atk. kam.), Filipas Krušlinas 15.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti