2020 08 28

R.Giedraitis solidžiai debiutavo „Baskonia“ gretose

Rokas Giedraitis sėkmingai prisijungė prie Ispanijos čempionės Vitorijos „Baskonia“ ekipos. Baskai pradėjo pasiruošimą naujam sezonui ir penktadienį kontrolinėse rungtynėse 71:82 (21:23, 15:25, 19:15, 16:19) nusileido Burgoso „CB Miraflores“ ekipai.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / nuotr. „Twitter“/„Baskonia“

R.Giedraitis iš karto tapo rezultatyviausiu „Baskonia“ žaidėju ir per 36 minutes pelnė 20 taškų (2/4 dvitaškių, 4/9 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 7 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 3 sykius suklydo, išprovokavo 4 pražangas bei surinko 25 naudingumo balus.

Jo komandos draugas Tadas Sedekerskis per 4 minutes į krepšį nemetė, atliko rezultatyvų perdavimą, atkovojo kamuolį ir 2 sykius suklydo.

„CB Miraflores“: Jasielis Rivero 14, Vitoras Benite 12, Dejanas Kravičius, Thadas McFaddenas ir Alexas Renfroe po 10.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis 20 (7 atk. kam.), Alecas Petersas 14, Tonye Jekiri 10 (11 atk. kam.).