2021 10 03

R.Jokubaitis sprogo rezultatyvumu – pagerino karjeros taškų rekordą

Sužaidęs geriausias rungtynes Eurolygoje, po kelių dienų tą patį Rokas Jokubaitis pakartojo ir Ispanijos ACB pirmenybėse.
Rokas Jokubaitis ir Nickas Calathesas
Rokas Jokubaitis ir Nickas Calathesas / nuotr. „Getty Images"/euroleague.net

Lietuvis pelnė 22 taškus ir pagerino asmeninį rezultatyvumo rekordą, o Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (4-0) svečiuose 84:68 (18:16, 23:17, 23:12, 20:23) nugalėjo dviejų lietuvių atstovaujamą Bilbao „RETAbet“ (0-4) komandą.

R.Jokubaitis ant parketo praleido beveik 21 minutę, per kurią pataikė visus 6 dvitaškius, 2 tritaškius iš 4, 4 baudų metimus iš 6, atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, išprovokavo tris pražangas ir surinko 22 naudingumo balus.

Iki šiol jo rezultatyvumo rekordas buvo du kartus LKL pelnyti 19 taškų.

Prieš porą dienų Eurolygoje Rokas pelnė 12 taškų, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Bilbao ekipos lietuviai buvo tylesni. Gytis Masiulis per 28 minutes įmetė 5 taškus (0/2 dvit., 1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tris kartus prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus.

Regimantas Miniotas per 23 minutes pelnė 2 taškus (1/5 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, dusyk prasižengė ir rungtynes baigė su -1 naudingumo balu.

„Barca“ yra vienvaldė turnyro lyderė, o Bilbao klubas kartu su Andoros „MoraBanc“ išlieka vieninteliais dar nelaimėjusiais nė sykio.

„RETAbet“: Angelis Delgado 15, Andrew Goudelockas 14, Ludvigas Hakansonas 9.

„Barcelona“: Rokas Jokubaitis 22 (6/6 dvit.), Nikola Mirotičius 14, Rolandas Šmitas 9.