2021 10 24

Rezultatyviai žaidusio D.Motiejūno klubas surengė įspūdingą išsigelbėjimo operaciją

Prancūzijoje – fantastiškas Donati Motiejūno klubo sugrįžimas. Neįtikėtiną spurtą rungtynių pabaigoje surengęs „Monaco“ (4-1) svečiuose 74:66 (20:17, 21:23, 6:16, 27:10) nukovė Po-Ortezo „Elan Bernais“ (3-2).
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / Euroleague via Getty nuotr.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui kunigaikštystės klubas dar turėjo 10 taškų deficitą (56:66), tačiau rungtynes „uždarė“ fantastišku spurtu 18:0.

D.Motiejūnas buvo ryškiausia figūra nugalėtojų komandoje. Lietuvis puikiai išnaudojo trenerio jam skirtą laiką ir per 18,5 minutės surinko 15 taškų (7/12 dvit., 0/3 trit., 1/2 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą ir 3 kartus suklydo.

„Elan Bernais“: Justinas Bibbinsas 15 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Hamady Ndiaye 12.

„Monaco“: Donatas Motiejūnas 15, Robas Gray'us 12, Alpha Diallo 11.

Kitą savaitę Eurolygoje „Monaco“ namuose priims Belgrado „Crvena Zvezda“ ir Maskvos CSKA ekipas.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas