2015 10 06

Rimantas Kaukėnas ir Darjušas Lavrinovičius rezultatyviai pradėjo sezoną

Pergale naujo sezono Italijos krepšinio lygą pradėjo šalies vicečempionas Emilijos Redžo „Grissin Bon“ klubas su Rimantu Kaukėnu bei Darjušu Lavrinovičiumi.
Rimantas Kaukėnas ir Darjušas Lavrinovičius
Rimantas Kaukėnas ir Darjušas Lavrinovičius / „Scanpix“ nuotr.

Pirmadienį „Grissin Bon“ krepšininkai svečiuose 96:72 (20:15, 24:13, 22:26, 30:18) nugalėjo Turino „Manital“ komandą.

20 taškų prie pergalės prisidėjo Pietro Aradori, 19 – Achille Polonara, 17 – Amedeo Della Valle, 15 – Rimantas Kaukėnas, 11 – Darjušas Lavrinovičius.

27 minutes žaidęs R. Kaukėnas pataikė 3 tritaškius iš 4, 2 dvitaškius iš 3 bei abu baudų metimus, sugriebė ir perėmė po 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, bei po kartą suklydo ir prasižengė.

23 minutes aikštelėje praleidęs D. Lavrinovičius pataikė 1 tritaškį iš 3 ir 4 dvitaškius metimus iš 6, atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo bei prasižengė 2 kartus.

18 taškų į svečių krepšį įmetė Ndudis Ebi, 16 – Stefano Mancinellis, po 10 – Dejanas Ivanovas ir Dawanas Robinsonas.

Pergales pirmajame ture iškovojo ir Kapo d'Orlando „Betaland“ klubas su Simu Jasaičiu, sekmadienį namuose 73:65 (20:24, 18:12, 19:16, 16:13) nugalėjęs Kantu „Acqua Vitasnella“ ekipą, bei Avelino „Sigidas“ komanda su Benu Veikalu, taip pat sekmadienį savo aikštėje 77:73 (22:16, 14:18, 23:14, 18:26) įveikusi Pezaro „Consultinvest“ krepšininkus.

Nepasisekė tik Varezės „Openjobmetis“ ekipai su Ovidijumi Varanausku, kuri savo aikštėje 51:58 (8:12, 15:15, 13:9, 15:22) nusileido Kazertos „Pasta Reggia“ penketukui.