2019 06 09

Roko Giedraičio ALBA triumfuoja – pateko į finalą ir užsitikrino vietą Eurolygoje

Berlyno ALBA, kuriai atstovauja lietuvis Rokas Giedraitis, tiesiausiu keliu prasibrovė į Vokietijos lygos finalą, o tuo pačiu ir sau pasidovanojo labai brangią dovaną kitam sezonui.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / BNS nuotr.

Berlyno klubas svečiuose 100:89 (28:25, 19:18, 23:24, 30:22) patiesė Oldenburgo „EWE Baskets“ ekipą ir pusfinalio seriją laimėjo sausu rezultatu 3:0.

Sostinės krepšininkai trečiajame kėlinyje buvo įgiję dviženklį pranašumą, tačiau savų aistruolių padedami šeimininkai persvarą aptirpdė iki vieno metimo.

Visgi ketvirtajame ketvirtyje ALBA dar kartą spurtavo ir išlaikė 8-11 taškų pranašumą.

Šeimininkų nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir įspūdingas Willo Cummingso pasirodymas – krepšininkas per 31 minutę pelnė 31 tašką.

Kadangi kitas Vokietijos grandas Miuncheno „Bayern“ turi sutartį su Eurolyga ateinančiam sezonui ir savo pusfinalio seriją prieš „Vechta“ laimėjo 3:0, Berlyno ALBA, išėjusi į finalą, automatiškai gavo vietą, kuri priklauso stipriausiai Vokietijos komandai.

Rokas Giedraitis prie pergalės prisidėjo 10 taškų (1/1 dvitašk., 2/6 tritašk., 2/2 baud.). Lietuvis buvo vienas iš šešių komandos dviženklininkų.

„EWE Baskets“: W.Cummingsas 31, R.Mahalbašičius 18, R.Pauldingas 13.

ALBA: P.Siva ir J.Thiemannas po 14, M.Hermannssonas, L.Nnoko ir L.Sikma po 12, R.Giedraitis 10.