2022 03 05

Šaras sprogo iš pykčio, o „Barca“ pralaimėjo pirmą kartą per pusantro mėnesio

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (15-4) patyrė retą pralaimėjimą. Katalonai Ispanijos čempionato rungtynėse svečiuose 76:86 (21:21, 21:19, 19:24, 15:22) nusileido „Valencia“ (13-7) ekipai.
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / Euroleague.net

„Barcai“ tai pirmoji nesėkmė nuo sausio 20-os dienos. Nuo tada Šaro komanda laimėjo penkerias Eurolygos, ketverias ACB ir trejas Ispanijos Karaliaus taurės rungtynes.

Įdomu tai, kad „Valencia“ katalonus nugali jau antrą kartą šiame sezone: Barselonoje ši komanda laimėjo 87:79.

Šį kartą lemiamą pranašumą „Valencia“ susikrovė ketvirtajame kėlinyje. Po trijų ketvirčių šeimininkai pirmavo tik 64:61, bet spurtavo 9:1 ir pabėgo dviženkliu skirtumu (73:62).

„Barca“ dar bandė kabintis ir buvo priartėjusi iki 6 taškų, tačiau „Valencia“ vis rasdavo atsakymus varžovams, o galutinai jos pergalę įtvirtino likus daugiau nei dviem minutėms tritaškį įmetęs Mike'as Tobey.

Komandai neišpildant jo sumanymų, per vieną iš minutės pertraukėlių neatlaikė Š.Jasikevičiaus kantrybė.

„Pirma opcija veikia katastrofiškai! Kur, po velnių, jūs einate? Jei pamatote medžius, sustokite. Velniop pirmą opciją, ji neveikia! Kuris iš jūsų kalbės?! Nickas nesupranta, ką turi žaisti“, – rėkė Šaras.

Pralaimėtose rungtynėse Rokas Jokubaitis per beveik 17 minučių pelnė 7 taškus (2/4 dvit., 1/1 trit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po sykį perėmė ir prarado kamuolį, kartą prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

„Barca“ po šios nesėkmės išlieka antra ACB pirmenybėse, atsilikdama tik nuo Madrido „Real“ (17-4). „Valencia“ yra ketvirta.

„Valencia“: Mike'as Tobey 17, Nenadas Dimitrijevičius 16 (7 rez. perd., 6 kld.), Jasielis Rivero 14, Jaime Pradilla 11.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 14, Brandonas Daviesas 13, Dante Exumas 11.