2020 09 25

Šaro „Barca“ atsilaikė andalūzų tvirtovėje

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (2-0) pasiekė antrąją pergalę Ispanijos ACB pirmenybėse – katalonai išvykoje 79:70 (16:21, 16:17, 22:11, 25:21) įveikė Malagos „Unicaja“ (0-2).

Pirmajame ture „Barca“ po dramatiškų rungtynių 89:86 įveikė Burgoso „CB Miraflores“ komandą.

Nelengva buvo ir šįkart. „Unicaja“ geriau startavo rungtynėse ir pirmavo iki pat trečiojo kėlinio, vienu metu turėdama net ir 13 taškų persvarą (38:25).

„Barca“ iniciatyvą dar iki pertraukos, kai užbaigė antrąjį kėlinį 7 taškais iš eilės, o trečiajame ketvirtyje išsiveržė į priekį – 48:45.

Įgiję persvarą, Šaro auklėtiniai varžovų į priekį jau nepraleido, nors „Unicaja“ nepaleido oponentų toli į priekį – skirtumas laikėsi tarp 5 ir 9 taškų. Galiausiai, „Barca“ iškovojo pergalę 79:70.

Katalonus vėl į priekį vedė ryškiausia klubo žvaigždė Nikola Mirotičius, šįsyk pelnęs 24 taškus (5/8 dvit., 2/6 trit., 8/10 baud.), atkovojęs 7 kamuolius ir surinkęs net 29 naudingumo balus.

Solidžiai atrodė ir Alexas Abrinesas, surinkęs 21 tašką (4/5 dvit., 3/8 trit., 4/4 baud.).

Visi kiti „Barca“ žaidėjai pelnė vienženklį taškų skaičių.

Kitas iššūkis katalonų laukia jau sekmadienį popiet, kai 13.30 val. Lietuvos laiku „Barca“ žais prieš Bilbao „RETAbet“ su Arnoldu Kulboka.

„Unicaja“: Dario Brizuela 17, Axelis Bouteille 11, Galis Mekelis 9 (6 rez. perd.).

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 24 (7 atk. kam., 29 naud. bal.), Alexas Abrinesas 21, Thomasas Heurtelis 9 (6 rez. perd.).