Nesibaigiančios problemos: vėl sustreikavo „Siemens“ arenos technika

Dar sekmadienį Šarūnas Jasikevičius pasišaipė iš „Siemens“ arenos, esą ir jai dar sezono pradžia. Tą kartą vienoje aikštės pusėje neveikė laikrodis. Praėjo vos trys dienos, o problemos, atrodo, nesibaigia.
Rimas Kurtinaitis
EuroCup startas: „Lietuvos rytas“ - „Basket“ / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Po dviejų kėlinių Europos taurės rungtynėse tarp „Lietuvos ryto“ ir Bilbao „Basket“ sustreikavo švieslentė, ji rodė ne visą informaciją.

Žaidėjai jau buvo išėję į aikštę ir ruošėsi pradėti antrąją susitikimo dalį, kai prasidėjo nesklandumai.

Šįkart neveikė švieslentė, kuri rodė ne visą informaciją. Iš pradžių teisėjai leido žaidėjams grįžti prie atsarginių žaidėjų suolelių.

Po keleto minučių suprasta, kad problemų greitai pašalinti nepavyks, todėl žaidėjai išėjo apšilinėti.

Neplanuota pertrauka iš viso tęsėsi apie 10 minučių. Švieslentę pavyko atgaivinti ir krepšininkai galėjo tęsti rungtynes.

Po dviejų kėlinių „Lietuvos rytas“ nuo varžovų atsiliko 36:48. Pauzė į naudą neišėjo. Pagaliau pradėjus trečiąjį kėlinį, varžovai iš karto spurtavo 5:0.

Vilniaus „Siemens“ arenos direktoriaus Andriaus Žiauberio komentaras:

Naujas krepšinio sezonas, nauji partneriai, naujos technologijos. Tad mokytis tenka visiems.

„Lietuvos ryto“ rungtynių su „Žalgiriu“ metu mokėsi pirmą kartą „Siemens“ arenoje dirbusi nauja LKL rungtynes transliuojančios televizijos KTS (kilnojama televizijos stotis) komanda ir netyčia nutraukė virš krepšio esančio laikrodžio laidą.

O vakar dienos „Lietuvos ryto“ Europos taurės rungtynėse su Bilbao „Retabet“ sekretoriato darbuotojams teko nelengvas išbandymas –nauja ir sudėtinga Europos taurės statistikos programa, kurios atnaujinimai buvo gauti likus vos kelioms valandom iki rungtynių pradžios.

Abu kartus iškilo šiokių tokių nesklandumų, tačiau pamokas, matyt, visi nauji arenos partneriai jau išmoko.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas