2025-05-11 15:11

Tragedija Monake – komandai patekus į avariją žuvo 17-metis krepšininkas

Prancūzijos krepšinio pasaulį sukrėtė tragedija – „Monaco“ jaunimo komanda naktį iš šeštadienio į sekmadienį pateko į avariją, kurioje žuvo 17-metis žaidėjas.

Komanda vyko namo po 3 diviziono rungtynių, o į avariją pateko 3 valandą ryto Varo departamente. Pranešama, kad prie vairo užmigo komandos autobusiuko, vežusio 6 žmones, vairuotojas.

Avarijos metu žuvo 17-metis krepšininkas, 24 metų žaidėjo būklė – sunki. Vairuotojas, treneris ir dar du krepšininkai patyrė lengvus sužalojimus.

Užuojautą dėl tragiško įvykio pareiškė tiek „Monaco“ klubas, tiek Prancūzijos krepšinio federacija, taip pat „Monaco“ atstovaujantys Donatas Motiejūnas bei Kristupas Kepežinskas.

Prancūzijos čempionato rungtynės tarp „Monaco“ ir Breso Burgo JL komandų šiandien prasidės tylos minute.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą