2018 11 06

Trenerio debiutas Čempionų lygoje: „Lietkabelis“ parbloškė JDA ekipą

Trenerį pakeitęs ir naujoką pasikvietęs Panevėžio „Lietkabelis“ iškovojo pergalę FIBA Čempionų lygoje. Nenado Čenako auklėtiniai namuose 78:62 (13:10, 16:12, 21:22, 28:18) pranoko Dižono JDA klubą iš Prancūzijos.
Simas Jasaitis
Simas Jasaitis / Mariaus Vizbaro / 15min nuotr.

Rungtynes naujasis Panevėžio klubo sporto direktorius Jonas Vainauskas stebėjo nuo atsarginių suolo, užėmęs vietą šalia naujo vyriausiojo trenerio.

Pirmoje rungtynių pusėje panevėžiečiai varžovams primetė savo žaidimo stilių, o Dižono ekipa strigo poziciniame puolime. Tai lėmė vos 22 taškus, kuriuos JDA komanda įmetė per pirmas 20 žaidimo minučių. Tiesa, „Lietkabelis“ per tiek laiko surinko 29 taškus.

Po pertraukos svečiai dar bandė kabintis į rungtynes, bet aikštės šeimininkai ketvirtajame kėlinyje sudėliojo taškus ant „i“.

Mačą vainikavo Pauliaus Valinsko dėjimas greitoje atakoje apsisukant paskutinę sekundę.

Beveik idealias rungtynes sužaidė Simas Jasaitis, kuris prametė tik vieną metimą ir pelnė 16 taškų (3/3 dvit., 3/4 trit., 1/1 baud. met.) per 25 minutes. Taip pat puolėjas atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Tai buvo antroji panevėžiečių pergalė FIBA Čempionų lygoje per 5 susitikimus. C grupėje „Lietkabelis“ dalinasi 4-6 vietas.

Prieš pat antradienio rungtynes Panevėžio klubas informavo, kad Vytenį Lipkevičių skolina Prienų „Skycop“ komandai.

„Lietkabelis“: S.Jasaitis 16 (3/3 dvit., 3/4 trit.), J.Wilsonas 12, S.Kulvietis ir D.Mavra po 11, F.Pilepičius ir P.Valinskas (6 atk. kam.) po 6.

JDA: G.Ware'as 13 (9 atk. kam.), R.Pearsonas 12, O.Emegano 8.