2015 10 19

Trileryje su CSKA Rimo Kurtinaičio „Chimki“ patyrė pirmą sezono pralaimėjimą

Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos regiono „Chimki“ klubas patyrė pirmąjį sezono pralaimėjimą. Atvirajame Rusijos čempionate, VTB Jungtinėje lygoje, „Chimki“ 93:100 (21:31, 26:28, 19:20, 27:21) nusileido CSKA ekipai.
Rimas Kurtinaitis
Rimas Kurtinaitis / „Scanpix“/„RIA Novosti“ nuotr.

„Chimki“ dešimčia taškų pralaimėjo pirmąjį kėlinį ir visas rungtynes vijosi CSKA, tačiau likus žaisti tris minutes ketvirtajame kėlinyje išlygino rezultatą. Visgi rungtynių pabaiga buvo sėkmingesnė CSKA.

Nando de Colo CSKA pelnė 18 taškų ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus. Milošas Teodosičius surinko 15 taškų, D. Nicholsas – 14.

„Chimki“ komandoje rezultatyviausias buvo 21 tašką pelnęs Petteris Koponenas, T.Rice'as ir P.Davis pridėjo po 14.

R.Kurtinaičio klubas pralaimėjimą patyrė po trijų iš eilės pergalių ir VTB lygoje užima trečiąją vietą.

CSKA iškovojo trečiąją pergalę ir pakilo į antrąją vietą. Pirmas – keturias pergales turintis Sankt Peterburgo „Zenit“.

Eurolygoje „Chimki“ startavo pergale prieš Madrido „Real“, o CSKA nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“.