2016 02 14

Turkijoje Deivido Dulkio ekipa nugalėjo Martyno Gecevičiaus komandą

Šeštą pergalę Turkijos vyrų krepšinio lygoje iškovojo bei į tryliktąją vietą pakilo Deivido Dulkio „Akin Čorap Yešilgiresun Bld.“ klubas, namuose po pratęsimo 90:87 (16:27, 28:14, 22:23, 15:17, 9:6) įveikęs dešimtojoje pozicijoje esančią Ankaros „Rönesans TED Kolejliler“ (7 pergalės ir 11 pralaimėjimų) komandą su Martynu Gecevičiumi.
Deividas Dulkys
Deividas Dulkys / Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr.

D. Dulkys nugalėtojams pelnė 6 taškus, gynyboje atkovojo bei perėmė po 2 kamuolius ir keturissyk prasižengė. Per 15 žaidimo minučių jis pataikė 2 tritaškius ir 3 bei prametė vienintelį tritaškį.

36 minutes starto penkete rungtyniavusio M. Gecevičiaus sąskaitoje – 22 (tritaškiai 5/10, dvitaškiai 1/2, baudos 5/6) taškai, 4 po krepšiais sugriebti bei 3 perimti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, klaida ir pražanga.

21 tašku prie pergalės prisidėjo Darnellas Jacksonas, po 16 – Tony'is Crockeris bei Dejanas Ivanovas.

Svečių gretose be M. Gecevičiaus sėkmingiausiai žaidė Vladimiras Dragičevičius (16 tšk.) ir Kalinas Lucas bei Viktoras Sanikidzė (15 taškų).

Šešiolikos komandų turnyre pirmauja Stambulo „Galatasaray“ (13/5) ekipa, o Ušako „Muratbey Sportif“ (9/8) komanda su Evaldu Kairiu užima devintąją vietą.