2020 11 22

Vijosi, bet neprisivijo: R.Kurtinaičio „Chimki“ Kazanę palieka nuleistomis galvomis

Viso susitikimo metu besivejančios komandos vaidmenyje buvusi Maskvos srities „Chimki“ (3-5) priversta susitaikyti su dar vienu pralaimėjimu. Rimo Kurtinaičio vyrai svečiuose 76:83 (17:25, 17:16, 20:18, 22:24) turėjo pripažinti Kazanės UNIKS (3-2) pranašumą.
Rimas Kurtinaitis
Rimas Kurtinaitis / nuotr. „Getty Images“/euroleague.net

Pačioje rungtynių pradžioje R.Kurtinaičio kariauna buvo nuplauta varžovų legionieriaus Isaiah Canaano tritaškių lietumi ir jau pirmajame kėlinyje turėjo kapstytis iš dviženklio deficito.

Situacija svečiams pradėjo taisytis jau po pertraukos, kai į puolimą įsitraukė daugiau ekipos krepšininkų ir trečiojo kėlinio priešpaskutinę minutę UNIKS pirmavo tik dviem taškais (56:54).

Ketvirtojo kėlinio viduryje rezultatas tapo lygus (65:65), bet arčiau teigiamo rezultato šiame mače svečiai nepabuvojo. Rungtynių pabaigoje „Chimki“ kentėjo nuo varžovų lyderių trijulės iš JAV – Johno Browno, Jamaro Smitho ir I.Canaano, kurie pelnė paskutinius 22 UNIKS taškus.

Kazanės UNIKS: Isaiah Canaanas 21 (6 rez. perd.), Jamaras Smithas 20 (5 rez. perd.), Johnas Brownas 14 (8 atk. kam.), Pavelas Antipovas 11, Jordanas Morganas 10 (9 atk. kam.).

Maskvos srities „Chimki“: Aleksejus Švedas 17 (0/7 trit., 7 atk. kam., 11 rez. perd.), Gregas Monroe (8 atk. kam.) ir Jordanas Mickey po 15.