TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
2019 09 28

VTB lygos starte – istorinė „Jenisej“ pergalė prieš CSKA

Eurolygos ir VTB lygos čempionai Maskvos CSKA gavo skaudų smūgį jau pačiose pirmose oficialiose sezono rungtynėse. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai svečiuose 71:80 (14:23, 18:16, 16:19, 25:20) nusileido Krasnojarsko „Jenisej“.
Dimitris Itoudis
Dimitris Itoudis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Jenisej“ krepšininkai pirmą kartą per VTB Vieningosios lygos istoriją nugalėjo daugkartinius pirmenybių čempionus iš sostinės.

Praėjusiame sezone už atkrintamųjų ribų likę Krasnojarsko krepšininkai į priekį šovė jau pirmajame kėlinyje, kuriame susikrovė devynių taškų pranašumą.

CSKA savo varžovų į priekį toliau nepaleido ir po truputį pradėjo tirpdyti pranašumą, tačiau į kiekvieną svečių išpuolį savo atsaką turėjo ir „Jenisej“.

30 žaidimo minučių jie išlaikė trapią persvarą, o lemiamą smūgį tituluotiems varžovams sudavė ketvirtajame kėlinyje. Ketvirčio viduryje jie įgijo net 13 taškų pranašumą (66:53) ir susikurtą persvarą išsaugojo iki pat mačo pabaigos.

Šeimininkai pergalingose rungtynėse puikiai atakavo iš tolimojo nuotolio – pataikė 11 tritaškių iš 24.

„Jenisej“: D.Berry 23, T.Zubčičius 16, D.Hogue 11 (10 atk. kam.)

CSKA: D.Hilliardas ir J.Strelnieks po 12.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti