2021 04 22

Artūras Milaknis grįžo į aikštę, o „Žalgiris“ nupūtė „Dzūkiją“

Kauno „Žalgiris“ (26-3) sulaukė pastiprinimo ir šventė pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Čempionų titulą ginantys kauniečiai namuose užtikrintai 92:68 (27:10, 29:14, 22:22, 14:22) nugalėjo Alytaus „Dzūkiją“ (10-20).
Marius Grigonis
Marius Grigonis / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Į rikiuotę šiose rungtynėse sugrįžo snaiperis Artūras Milaknis, kuris beveik du mėnesius nežaidė dėl kirkšnies traumos.

Nugalėtojų klausimas buvo uždarytas labai greitai. Po pirmojo kėlinio žalgiriečiai pirmavo 27:10, o į pertrauką išėjo švieslentėje degant skaičiams 56:24.

Ant parketo sugrįžęs A.Milaknis per 19 minučių pelnė 9 taškus (3/6 trit.).

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo 14 taškų pelnęs Joffrey Lauvergne'as, po 10 taškų surinko Rokas Jokubaitis ir Marius Grigonis.

Pralaimėjusiems Matas Jucikas pelnė 14 taškų.

„Žalgiris“ pataikė 63 proc. dvitaškių (26/41) ir 47 proc. tritaškių (11/23). Dzūkai iš arti atakavo 51 proc. (20/39), iš toli – 20 proc. (6/29) taiklumu.

Kovą dėl kamuolių žalgiriečiai laimėjo 37:34, taip pat aikštės šeimininkai atliko ir daugiau rezultatyvių perdavimų – 23 prieš 17.

„Žalgiris“: J.Lauvergne'as 14, R.Jokubaitis ir M.Grigonis po 10, L.Lekavičius (9 rez. perd.,), A.Milaknis ir S.Vasturia po 9, K.Lukošiūnas 8.

„Dzūkija“: M.Jucikas 14, P.Marinelli 11, P.Danisevičius 10, M.Paulauskas 7 (7 atk. kam.).