2019 07 07

Aštuoniolikmetės nusileido Europos čempionato šeimininkėms

Lietuvos jaunių (U18) merginų rinktinė patyrė pirmą pralaimėjimą Europos čempionate Sarajeve (Bosnija ir Hercegovina).
Lietuvos merginų u18 krepšinio rinktinė
Lietuvos merginų u18 krepšinio rinktinė / FIBA nuotr.
Temos: 1 Krepšinis

D grupės rungtynėse Vytauto Pliaugos auklėtinės 67:69 (22:20, 14:17, 8:18, 23:14) turėjo pripažinti aikštelės šeimininkių pranašumą. Pirmose turnyro rungtynėse lietuvės šeštadienį 69:54 įveikė Lenkijos rinktinę.

Po pirmos rungtynių dalies komandas skyrė tik minimalus skirtumas (36:37), bet varžovės pergalingą pranašumą įgijo trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 10-ies taškų skirtumu (18:8). Ir nors likus dviems minutėms iki paskutinio ketvirčio pabaigos lietuvėms pavyko priartėti (60:65), o likus 18-ai sekundžių Gedvilė Savostaitė dar labiau priartino komandą (65:68). Triukšmingai savų sirgalių palaikomos aikštelės šeimininkės realizavo baudų metimus ir pergalės iš rankų neišleido.

LIETUVA U18: J.Miknaitė 14 tšk. (9 at. kam.), S.Visockaitė 12 tšk. (9 at. kam.), G.Savostaitė ir B.Sinickaitė po 11 tšk.

BOSNIJA IR HERCEGOVINA U18: D.Zubač 22 tšk., M.Keseljevič 14 tšk., K.Mitrič 13 tšk.

Pirmadienį lietuvės grupės kovas baigs rungtynėmis su Latvijos rinktine. Susitikimo pradžia 15 valandą.