Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
2023 10 11

Baudos metimas lėmė „Neptūno“ pergalę prieš Mažeikių komandą

Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (Citadele KMT) pirmąją pergalę įsirašė Klaipėdos „Neptūnas“ (1-0), kuris svečiuose 87:86 (19:18, 26:15, 14:19, 17:24, 11:10) po pratęsimo palaužė Mažeikių „M Basket-Delamode“ (0-1) pasipriešinimą.
Timas Lambrechtas
Timas Lambrechtas / Betsafe-LKL nuotr.

A grupėje kita akistata klaipėdiečių lauks su Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ (spalio 18 d.), o mažeikiškiai kausis su „Gargždais“ (spalio 19 d.).

Likus 2 minutėms Andris Misteris paleido tritaškį paskutinę atakos sekundę ir išvedė šeimininkus į priekį 74:71, tačiau jam šaltakraujiškai atsakė Deividas Gailius – 74:74.

Martynas Paliukėnas ir Ignas Sargiūnas apsikeitė dvitaškiais (76:76), pastarasis galėjo išplėšti pergalę, bet nepataikė ir komandos ėjo į pratęsimą.

Jo metu intriga niekur nesitraukė. Deividas Gailius prasidėjus paskutinei minutei išlygino rezultatą (86:86), o po to prie baudų metimo linijos nervų tvirtumą pasitikrino I.Sargiūnas.

Vienas jo metimas buvo tikslus ir klaipėdiečiai šventė dramatišką pergalę.

„M Basket-Delamode“: Danielis Dolencas 15 (3/4 trit., 7 atk. kam.), Henris Kantonenas (7 rez. perd.) ir Andris Misteris (4/5 trit.) – po 14, Kay‘us Bruhnke 12, Chauncey Collinsas 9, Artūras Jomantas 8.

„Neptūnas“: Martynas Pacevičius 18 (8 atk. kam., 24 n.b.), Ignas Sargiūnas 16, Timas Lambrechtas 12, Deividas Gailius ir Mindaugas Girdžiūnas – po 11.

Leiskite sau pasijusti geriau
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Energetikos ekspertas: elektros sistema be smegenų – tarsi primityvus organizmas, nesiorientuojantis aplinkoje
Užsisakykite
15min naujienlaiškius