2018-07-15 23:24

Donatas Sabeckis palieka „Šiaulius“

Vienas iš praėjusio sezono „Šiaulių” lyderių Donatas Sabeckis ieškosis naujos komandos. Sekmadienį klubas gavo raštą, kuriame informuojama, kad įžaidėjas pasinaudojo teise iki liepos 15 d. nutraukti sutartį ir kitą sezoną geltonųjų marškinėlių nebevilkės.
Donatas Sabeckis
Donatas Sabeckis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Temos: 1 BC Šiauliai

Dvejus metus „Šiaulių” gretose rungtyniavęs krepšininkas pasibaigusiame sezone buvo išrinktas į simbolinį „Betsafe–LKL” penketuką.

D.Sabeckis savo komandai šalies pirmenybėse vidutiniškai per rungtynes pelnė po 9,9 taško, atliko po 6,9 rezultatyvaus perdavimo, atkovojo po 3,8 kamuolio, rinkdamas po 13,1 naudingumo balo.

Šiemet ypač sužibėjęs D.Sabeckis savo vardą įrašė ir į klubo rekordų knygą, dvikovoje su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis” net 16 kartų rezultatyviai perdavęs kamuolį komandos draugams.

„Labai gaila, kad Donatas nusprendė ieškoti naujos komandos. Iki paskutinės sekundės tikėjomės jį turėti savo gretose.

Tačiau sprendimas priimtas, o mums dabar teks padirbėti stiprinant įžaidėjų grandį”, – dėkodamas už žaidimą ir linkėdamas sėkmės tolesnėje karjeroje sakė klubo direktorius Mindaugas Žukauskas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą