2019 12 14

Dramatiškas finišas Utenoje: „Juventus“ paskutinę akimirką nugvelbė pergalę iš „Neptūno“

7 taškų pranašumą per kiek daugiau nei dvi minutes iššvaistęs Klaipėdos „Neptūnas“ (8-6) gavo skaudų antausį Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Uostamiesčio ekipa išvykoje 76:80 (18:23, 28:20, 18:14, 12:23) nusileido Utenos „Juventus“ komandai (7-7).
Žygimantas Skučas
Žygimantas Skučas / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

„Neptūnas“ ketvirtajame kėlinyje dar pirmavo dviženkliu skirtumu (70:60), o likus žaisti 2,5 minutės po Gyčio Masiulio tritaškio klaipėdiečiai triumfavo turėdami 7 taškų pranašumą – 76:69.

Vis dėlto tuomet prasidėjo lemiamas „Juventus“ spurtas.

Darius Tarvydas smeigė tritaškį, Marius Runkauskas pridėjo sudėtingą dvitaškį, o dar vieną metimą likus 59 sek. pataikęs Ignas Vaitkus išlygino rezultatą – 76:76.

„Neptūnui“ nesisekė ne tik gynyboje, bet ir puolime. Po prasiveržimo nepataikė Deividas Gailius, savojo šanso atakuodamas iš toli neišnaudojo ir G.Masiulis, o baudų metimus sumetęs Marius Runkauskas pratęsė savo komandos spurtą iki 11:0 ir išplėšė dramatišką „Juventus“ pergalę – 80:76.

Po šio laimėjimo uteniškiai pergalių skaičiumi pavijo dviem rungtynėmis mažiau sužaidusį Panevėžio „Lietkabelį“ bei vos vienu tašku atsilieka nuo trečioje vietoje esančio „Neptūno“.

„Juventus“: Julius Jucikas 16 (9 atk. kam.), Marius Runkauskas 14, Ignas Vaitkus ir Bryantas Crawfordas po 10.

„Neptūnas“: Deividas Gailius ir Tomas Delininkaitis po 13, Džiugas Slavinskas 11, Gytis Masiulis 10.