2022 04 20

Dvikovoje su LKL autsaideriais „Rytas“ vargo du kėlinius

Vilniaus „Rytas“ (25-3) toliau žygiuoja link reguliariojo sezono nugalėtojų titulo. Trečiadienio vakarą Giedriaus Žibėno auklėtiniai namuose 86:70 (16:22, 25:19, 19:12, 26:17) susitvarkė su LKL autsaideriais Prienų „Labas GAS“ (3-26) krepšininkais.
Vilniaus "Rytas" - Prienų "Labas Gas"
Vilniaus "Rytas" - Prienų "Labas Gas" / Pauliaus Peleckio / 15min nuotr.

Nors LKL lentelėje prieniškiai yra dugne, iš kurio veikiausiai nebepakils, „Rytui“ lengva nebuvo. Jau pirmajame kėlinyje „Labas GAS“ sukūrė spurtą 11:0, o po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus 41:41.

Antroje mačo dalyje vilniečiai ėmė veržtis pirmyn, kol galiausiai ketvirtajame kėlinyje įgijo ir dviženklę persvarą.

Margiris Normantas dar iki pertraukos surinko net 17 taškų, o galiausiai rungtynes užbaigė su 21 tašku savo sąskaitoje. Gynėjas dar išdalino 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

Jarvis Williamsas surinko dvigubą dublį: pelnė 15 taškų, atkovojo 10 kamuolių. Jo taupyklėje – 23 naudingumo balai.

Pralaimėjusiems Jovanas Kljajičius pelnė 15 taškų, vienu mažiau – Ignas Sargiūnas.

„Rytas“ realizavo 51 proc. dvitaškių (27/53) ir 38 proc. tritaškių (8/21).

Vilniečiai kovą dėl kamuolių laimėjo net 47:33. Net 20 kamuolių „Rytas“ nusiėmė po varžovų krepšiu ir kūrėsi antruosius šansus.

„Rytas“: M.Normantas 21, J.Williamsas 15, L.Uleckas ir G.Radzevičius po 12, A.Butkevičius 9.

„Labas GAS“: J.Kljajičius 15, I.Sargiūnas 14, G.Stankevičius 11.