2020 01 05

G.Petrauskas išvarė auklėtinį iš aikštės, o „Pieno žvaigždės“ pralaimėjo namuose

Utenos „Juventus“ (9-8) krepšininkai ir toliau stiprina savo pozicijas 5-oje Lietuvos krepšinio lygos (LKL) lentelės vietoje. Uteniškiai 17-ojo turo rungtynėse išvykoje 84:72 (22:21, 14:22, 19:17, 29:12) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (5-12).
Gediminas Petrauskas
Gediminas Petrauskas / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Pasvaliečiai po trijų kėlinių dar pirmavo (60:55), bet „Juventus“ paskutiniame ketvirtyje užpylė varžovus tritaškiais.

Uteniškiai per 10 minučių pataikė net šešis tolimus metimus ir perėmė rungtynių kontrolę – dar likus daugiau nei dviem minutėms „Juventus“ susikrovė dviženklį pranašumą (78:68) ir iškovojo jau penktą pergalę per paskutines šešerias rungtynes – Žydrūno Urbono auklėtiniai per šią atkarpą nusileido tik Kauno „Žalgiriui“.

Ketvirtasis kėlinys buvo pažymėtas ir incidentu „Pieno žvaigždžių“ stovykloje.

Iki rungtynių pabaigos likus 7 minutėms ir šeimininkams dar pirmaujant 63:59, komandos treneris Gediminas Petrauskas neapsikentęs išvarė ekipos lyderį Johną Gilloną iš aikštės.

Tiesa, po kelių minučių amerikiečiui buvo leista grįžti, tačiau tai rungtynių tėkmės jau nepakeitė.

Pasvaliečiai po dar vienos nesėkmės užima aštuntąją vietą.

„Juventus“: Gytis Radzevičius 16, Vytautas Šulskis 15 (3/6 trit.), Marius Runkauskas (3/6 trit.) ir Ignas Vaitkus (3/8 trit.) po 13, Žygimantas Skučas 12.

„Pieno žvaigždės“: Miha Lapornikas 16 (5 rez. perd.), Paulius Petrilevičius ir Malcolmas Grantas po 13.