Klubo pranešime rašoma, kad Tomas Rinkevičius nutraukė sutartį su „Gargždais“ ir karjerą tęs kitame LKL klube.
„Ačiū, Tomai. Už pasitikėjimą, už darbą, už emocijas ir už tai, kad buvai žmogus, kuris padėjo Gargždams vėl svajoti apie didįjį krepšinį. Tavo indėlis į klubo istoriją išliks nepamirštamas“, – dėkojo klubas.
Kol kas nėra oficialiai aišku, kur pakryps T.Rinkevičiaus karjera.
Tuo tarpu J.Pipkinsas keliasi į Serbijos čempionų gretas – Suboticos „Spartak“.
27-erių gynėjas praėjusiame sezone pelnydavo po 12,9 taško, atkovodavo po 2,4 kamuolio ir atlikdavo po 2,1 rezultatyvaus perdavimo.
Praėjusiame sezone „Gargždai“ turnyrinėje lentelėje finišavo 6-oje vietoje, o atkrintamųjų varžybų ketvirtfinalyje 0-2 nusileido Klaipėdos „Neptūnui“.