TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
2022 03 05

Iš dviženklio deficito duobės lipęs „Rytas“ susitvarkė su „Nevėžiu“

Vilniaus „Rytas“ (18-3) buvo priverstas naikinti dviženklę varžovų persvarą, bet galiausiai iškovojo įtikinamą pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse. Vilniečiai svečiuose 109:85 (17:28, 28:21, 30:21, 34:15) sutriuškino Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (5-15).
Mindaugas Girdžiūnas
Mindaugas Girdžiūnas / Pauliaus Peleckio / 15min nuotr.

Kėdainiškiai kur kas geriau pradėjo rungtynes ir pirmąjį kėlinį laimėjo 28:17.

Dviženklį pranašumą „Nevėžis“ turėjo ir didelę dalį antrojo ketvirčio, vienu metu pirmaudamas 44:31, bet pirmosios rungtynių pusės pabaigoje vilniečiai atkuto.

14:5 antrąjį kėlinį užbaigęs „Rytas“ po Mindaugo Girdžiūno tritaškio su pražanga į ilgąją pertrauką išėjo atsilikdamas jau tik 45:49.

Antroje rungtynių pusėje „Nevėžis“ dar pirmavo tris minutes, bet „Rytas“ galiausiai išlygino ir persvėrė rezultatą, o po trijų iš eilės M.Girdžiūno tritaškių prieš ketvirtą kėlinį susikrovė 5 taškų persvarą – 75:70.

Lemiamame ketvirtyje intrigos nebuvo. M.Girdžiūnas smeigė dar vieną tolimą metimą, sėkmingai taškus rinko ir Ivanas Buva, o sužaidus mažiau nei tris minutes „Ryto“ persvara pasiekė dviženklę ribą (86:73).

Galiausiai, rungtynes vilniečiai užbaigė galingu spurtu 11:1 ir įmetę net 109 taškus sutriuškino varžovus.

Kėdainių klubo neišgelbėjo ir įspūdingas Tahjono Starkso žaidimas. Gynėjas pelnė net 31 tašką (11/16 dvit., 2/5 trit., 3/3 baud.) ir surinko 33 naudingumo balus.

„Ryto“ gretose spindėjo viską pataikęs M.Girdžiūnas. Jis pelnė 22 taškus (3/3 dvit., 5/5 trit., 1/1 baud.), atiko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

Vilniaus komandos gretose žaidė ir po pertraukos į klubą grįžęs Evaldas Kairys. Jis per 8 minutes įmetė 2 taškus (1/2 dvit.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, du kartus suklydo ir surinko -1 naudingumo balą.

„Rytas“ po šios pergalės LKL pirmenybėse lieka antras, atsilikdamas tik nuo Kauno „Žalgirio“ (20-1). „Nevėžis-Optibet“ lenkia tik Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (3-17) ir Prienų „Labas GAS“ (2-19).

„Nevėžis-Optibet“: Tahjonas Starksas 31 (33 naud. bal.), Darylas Doualla 12, Paulius Murauskas 11.

„Rytas“: Mindaugas Girdžiūnas 22 (8/8 metimai, 27 naud. bal.), Ivanas Buva 19 (7 atk. kam.), Jarvis Williamsas 16, Tanneris Leissneris 16 (6 atk. kam.), Margiris Normantas 11 (7 atk. kam.).

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti