TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Istorinis šou Kėdainiuose: pagerintas visų laikų LKL rezultatyvių perdavimų rekordas

Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (7-19) legionierius iš Izraelio Amitas Ebo surengė istorinį pasirodymą Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).
Amitas Ebo
Amitas Ebo / „Betsafe-LKL“ nuotr.

24-erių įžaidėjas ketvirtadienio vakarą atliko net 21 rezultatyvų perdavimą komandos draugams ir pagerino visų laikų LKL rekordą.

Ankstesnis geriausias rezultatas priklausė Aidui Viskontui ir Davidui Edwardsui. Pirmasis 2009-aisiais, o antrasis 1995-aisiais buvo išdalinę po 18 rezultatyvių perdavimų.

A.Ebo vedamas „Nevėžis“ namie net 116:83 (37:19, 29:22, 33:17, 17:25) sutriuškino Jonavos „CBet“ (10-16) ekipą.

Įspūdingą sportinę formą sezono pabaigoje demonstruojantis A.Ebo dar įmetė ir 24 taškus (3/6 dvit., 5/9 trit., 3/3 baud.), suklydo 6 sykius ir surinko 41 naudingumo balą per 29 minutes.

Kėdainiečiai triuškinti svečius ėmė jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 37:19. Praraja tarp komandų ir toliau didėjo, o ketvirtojo kėlinio pradžioje pasiekė nepadorius 44 taškus (105:61).

„Nevėžis-Optibet“: Amitas Ebo 24 (21 rez. perd., 6 klaid., 5/9 trit., 41 naud. bal.), Seanas McNeilas 19, Justinas Marcinkevičius 18 (4/4 trit.), Francis Okoro 15 (13 atk. kam., 4 klaid.), Ignas Vaitkus (5 atk. kam.) ir Zane'as Watermanas (5 atk. kam.) – po 12.

„CBet“: Justas Furmanavičius 17 (3/6 trit., 3 blokai), Diante Garrettas 13 (3/9 trit.), Ryanas Larsonas 11, Tauras Jogėla (5 atk. kam., 3 per. kam.) ir Edvinas Šeškus – po 10, Lukas Kreišmontas (1/6 trit.) ir Ivanas Marinkovičius (5 atk. kam.) – po 9.