2025-07-07 11:15

Jasikevičius į „Fenerbahče“ trenerių štabą kviečia dar vieną lietuvį

Šarūnas Jasikevičius toliau buria lietuvišką štabą Stambule. „Fenerbahče“ trenerių komandą nuo ateinančio sezono papildys ne tik Kazys Maksvytis, bet ir dar vienas mūsų šalies specialistas.
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / Vida Press nuotr.

Donatas Urbonas iš „Basketnews“ skelbia, kad „Fenerbahče“ fizinio rengimo trenerio pareigos turėtų būti patikėtos Mantui Valčiukaičiui.

M.Valčiukaitis yra ilgametis LKL komandų – „Šiaulių“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“, ir Lietuvos jaunimo rinktinių fizinio rengimo treneris.

Pastarąjį kartą krepšinio klube jis dirbo užsienyje, kai 2024-aisiais užbaigė dvejų metų laikotarpį Slobožanskės „Prometey“ klube, kuris dėl karo Ukrainoje turėjo persikelti į Rygą.

Stambule lietuvis pakeis į Milaną išvykusį graiką Kostą Chatzichristą.

Šį tarpsezonį ilgametį Šaro asistentą Tomą Masiulį, kuris perėmė Vilniaus „Žalgirio“ vairą, Stambule pakeis K.Maksvytis.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą