TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
2020 12 19 /22:01

„Juventus“ trijulei kelią į finalą pastojo pasaulinio reitingo lyderiai

Šeštadienis – paskutinė FIBA 3x3 krepšinio sezono diena. Finaliniame ture, kuris vyksta Džedoje (Saudo Arabija), netrūksta ir lietuviškų akcentų – dėl aukščiausių pozicijų rungėsi Utenos „Juventus“ krepšininkai, kurių žygis sustojo ties pusfinalio etapu.
Ignas Vaitkus
Ignas Vaitkus / nuotr. FIBA

Turnyro ketvirtfinalyje „Juventus“ rezultatu 20:15 susitvarkė su varžovais iš Amsterdamo ir užsitikrino vietą tarp keturių stipriausių finalinio etapo ekipų.

Skrajojantis olandas Julianas Jaringas šiame mače pasižymėjo galingu dėjimu, tačiau Nyderlandų atstovai visuomet buvo besivejančio vaidmenyje ir rimtai į pergalę nesikėsino.

Nugalėtojų gretose visi žaidėjai įnešė svarų indėlį – Ignas Vaitkus pelnė 6, Vytautas Šulskis ir Gintautas Matulis po 5, o Žygimantas Skučas – 4 taškus.

Likus žingsniui iki didžiojo finalo „Juventus“ kelią pastojo pirmoje pasaulinio 3x3 reitingo vietoje stovinti Limano trijulė iš Serbijos.

Pusfinalyje uteniškiai savo varžovams neprilygo rezultatu 13:21.

I.Vaitkus bandė traukti komandą į priekį su 7 taškais.

Ž.Skučo sąskaitoje – 4, V.Šulskio ir G.Matulio – 1 taškas.

Galutinėje komandų rikiuotėje Utenos komanda užėmė trečią vietą ir laimėjo 28 000 JAV dolerių prizą, o čempione tapo Rygos komanda, finale 21:20 palaužusi Limano trijulę.

Turnyro nugalėtoja susižėrė 60 tūkst. JAV dolerių prizą. Vicečempionai buvo apdovanoti 40 tūkst. JAV dolerių prizu.

Priminsime, kad grupių etape uteniškiai 21:16 nugalėjo „Harlem“ trijulę iš Jungtinių Amerikos Valstijų, o tuomet 21:14 parbloškė ir eliminavo Šakių „Gulbelę“.

Finaliniame etape komandos išsidalino net 166 tūkst. JAV dolerių.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti