Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
2022 04 20

K.Maksvyčio sugrįžimas į Klaipėdą – sėkmingas: „Žalgiris“ nugalėjo „Neptūną“

Kauno „Žalgirio“ (25-3) krepšininkai toliau sėkmingai žygiuoja su naujuoju treneriu Kaziu Maksvyčiu. Specialistas iš Darbėnų grįžo į Klaipėdą trečiadienio vakarą ir 77:57 (21:19, 17:13, 19:14, 20:11) nugalėjo savo buvusią komandą „Neptūną“ (12-16).
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

2012-15 ir 2017-19 metais K.Maksvytis vadovavo „Neptūnui“.

Pirmoje rungtynių pusėje „Žalgiris“ laikėsi priekyje, bet „Neptūnas“ toli varžovų nepaleido – vienu metu pirmojo kėlinio pabaigoje D.Adomaičio auklėtiniai buvo ir priekyje.

Per pertrauką 38:32 priekyje buvo žalgiriečiai.

Vis dėlto po pertraukos K.Maksvyčio komanda tolo, tolo ir galiausiai tapo nepavejama varžovams.

Abi komandos tragiškai metė iš toli – šiose rungtynėse buvo mesti 32 tritaškiai, iš kurių tikslą pasiekė tik 5. „Neptūnas“ pataikė 3 iš 15 (20 proc.), „Žalgiris“ – 2 iš 17 (12 proc.).

Nugalėtojams po 12 taškų pelnė Edgaras Ulanovas ir Regimantas Miniotas. Klaipėdiečiams 16 taškų pelnė Deividas Gailius, 15 – Benas Griciūnas.

Kauniečiai kovą dėl kamuolių laimėjo 39:26, atliko ir daugiau rezultatyvių perdavimų – 19 prieš 13.

„Žalgiris“: E.Ulanovas ir R.Miniotas po 12, M.Blaževičius 9, L.Lekavičius 8, J.Nebo 7.

„Neptūnas“: D.Gailius 16, B.Griciūnas 15, N.Mineikis ir M.Jogėla po 5.

Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Leiskite sau pasijusti geriau
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius