2018 02 13

Karaliaus Mindaugo taurė: S.Jasaičio vedamas „Lietkabelis“ žengė į pusfinalį

Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalyje Panevėžio „Lietkabelis“ 86:76 (19:28, 21:12, 19:14, 27:22) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“ ir pateko į pusfinalį.
Simas Jasaitis
Simas Jasaitis / Alfredo Pliadžio nuotr.

Panevėžio klubą į pergalę vedė 20 taškų surinkęs Simas Jasaitis, kuriam tai buvo rezultatyviausios sezono rungtynės. Lorenzo Williamsas pridėjo 14 taškų ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Pasvaliečiai pirmąjį kėlinį laimėjo 28:19. Antrajame kėlinyje „Pieno žvaigždžių“ persvara išaugo iki 11 taškų – 34:23. Tačiau tritaškiais prapliupęs „Lietkabelis“ greitai išlygino rezultatą 36:36. Prieš didžiąją pertrauką tarp komandų taip pat buvo lygybė – 40:40.

Trečiojo kėlinio pradžioje po Simo Jasaičio tritaškio Panevėžio klubas jau pirmavo 51:42. „Lietkabelis“ prieš ketvirtąjį kėlinį pirmavo 59:54.

Ketvirtajame kėlinyje „Lietkabelį“ ir vėl svarbiu metu patempė S.Jasaitis ir panevėžiečiai pateko į pusfinalį.

Nepaisant buvimo kaimynais turnyrinėje lentelėje, „Lietkabelis“ pasvaliečius LKL šį sezoną įveikė du kartus per du susitikimus.

„Pieno žvaigždėms“ taip pat nepadėjo ir tai, kad šiose rungtynėse negalėjo žaisti Artūras Ausėjas.

Pusfinalyje „Lietkabelis“ susitiks su Kauno „Žalgirio“ ir „Šiaulių“ poros nugalėtoju.

Pirmajame ketvirtfinalyje Klaipėdoje užfiksuota sensacija, kai „Neptūnas“ 77:85 nusileido Alytaus „Dzūkijai“.

„Lietkabelis“: S.Jasaitis 20, L.Williamsas 14, K.Lavrinovičius 11, D.Lavrinovičius 10.

„Pieno žvaigždės“: V.Bobrovas 16, O.Olisevičius 15, T.Hughesas ir S.Babrauskas po 11, L.Shoshi 10.