TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti
2016 04 26

Kauno „Žalgiris“ nepadoriai sutriuškino „Pieno žvaigždes“

Kauno „Žalgiris“ LKL ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių namuose 102:66 (26:17, 26:10, 27:20, 23:19) sutriuškino Pasvalio „Pieno žvaigždes“ ir pirmauja 1:0.
Brockas Motumas
Brockas Motumas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.
LKL ketvirtfinalis I „Žalgiris“ – „Pieno žvaigždės“ 102:66​ I Serija 1-0

Šarūnas Jasikevičius į starto penketą įtraukė jaunąjį Martyną Sajų. Namuose žaidę „Žalgirio“ krepšininkai jau pirmų penkių minučių pirmavo 12:6. Po pirmojo kėlinio žalgiriečiai pirmavo 26:17.

Antrajame kėlinyje „Žalgiris“ jau triuškino varžovus. Pasvaliečiai keturias minutes nesugebėjo pelnyti taškų ir per kėlinį sukrapštė tik 10 taškų. Kėlinio pabaigoje S.Tymofejenko specialiai prametė baudos metimą, kad iš po krepšio pasižymėtų A.Agafonovas. „Pieno žvaigždžių“ planas pavyko, kai savo darbo gynyboje neatliko M.Sajus. Visgi, „Žalgiriui“ tai didelių problemų nekėlė. Po pirmosios rungtynių dalies jie pirmavo 52:27.

Brockas Motumas vien antrajame kėlinyje pelnė 9 taškus ir atliko galingą dėjimą.

Trečiajame kėlinyje „Žalgiris“ nemažino apsukų ir toliau talžė svečius. Prieš lemiamą kėlinį komandas skyrė praraja – 79:47. Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas.

Kauniečių persvara kovoje dėl kamuolių buvo lemiama – 49:20.

Šiose rungtynėse Kauno klubui nepadėjo Martynas Pocius.

Antrosios serijos rungtynės bus žaidžiamos penktadienį Pasvalyje.

„Žalgiris“ šį sezoną visus keturis kartus nugalėjo „Pieno žvaigždes“. Bet dvi pastarosios dvikovos per 2 pastaruosius mėnesius buvo labai atkaklios.

„Žalgiris“: J.Randle‘as 14 (6/7 dvit., 6 rez. perd., 2 per. kam), R.Seibutis 13 (5/7 dvit., 5 atk. kam., 2 per. kam.), B.Motumas 13 (6/8 dvit., 5 atk. kam.), O.Hanlanas 10 (5/6 dvit.), V.Lipkevičius 9 (7 atk. kam.), I.Vougioukas 8 (2 blk.), E.Ulanovas 8 (7 atk. kam.), M.Sajus 7 (10 atk. kam.), P.Jankūnas 7 (6 atk. kam.), K.Vecvagaras 6, L.Lekavičius 5 (4 rez. perd.), S.Vene 2.

„Pieno žvaigždės“: Ž.Skučas 13, J.Tamulis 13, A.Agafonovas 12, J.Gintvainis 10.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?