2015 12 11

Klaipėdos „Neptūnas“ svečiuose sutriuškino Kėdainių „Nevėžį“

Tęsiasi kovos „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate. Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai 56:81 (10:23, 17:24, 12:14, 17:20) nepasipriešino Klaipėdos „Neptūno“ ekipai.
Klaipėdos „Neptūnas“
Martynas Mažeika (7) / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Nors rungtynes dvitaškiu pradėjo aikštės šeimininkai, tačiau tada jau „Neptūnas“ įsijungė savo puolimo mašiną ir nutolo (10:23). Antrajame ketvirtyje kėdainiečiai šiek tiek stabilizavo padėtį, tačiau uostamiesčio krepšininkai susikrovė dar didesnę persvarą (27:47).

Mindaugas Kupšas. Pirmojoje rungtynių dalyje „Nevėžio“ aukštaūgis buvo vienas iš tų krepšininkų, kurie tempė komandą į priekį. M. Kupšas per 20 minučių surinko 8 taškus bei atkovojo 6 atšokusius kamuolius. Tiesa, vidurio puolėjas padarė net 4 klaidas.

Trečiajame kėlinyje aikštės šeimininkai „Neptūnui“ nebeleido stipriai nutolti ir ketvirtį pralaimėjo vos 2 taškais (12:14). Visgi, ketvirtajame kėlinyje klaipėdiečiai dar labiau nutolo ir šventė lengvą pergalę 56:81

„Nevėžis“: T. Kingas 18 tšk., M. Kupšas (9 atk. kam.) 10 tšk., G. Johnsonas 7 tšk., V. Volkus 5 tšk., E. Ežerskis 4 tšk.

„Neptūnas“: D. Zavackas 15 tšk., M. Girdžiūnas (6 rez. perd.) 13 tšk., J. Grantas (8 atk. kam.) 11 tšk., A. Šikšnius ir V. Šarakauskas po 10 tšk.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas