2019 01 02

KMT: „Lietkabelio“ pergalę apkartino galingas „Pieno žvaigždžių“ spurtas

Permainų sukrėstas Panevėžio „Lietkabelis“ Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) ketvirtfinalio pirmosiose rungtynėse išvykoje 78:68 (19:18, 19:8, 16:18, 24:24) pranoko Pasvalio „Pieno žvaigždes“.
Simas Jasaitis
Simas Jasaitis / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

Trenerį ir 6 žaidėjus Panevėžyje per du mėnesius pakeitęs Jonas Vainauskas prieš mažiau nei savaitę buvo nušalintas nuo sporto direktoriaus pareigų.

Likus žaisti 6 minutes ketvirtajame kėlinyje, „Lietkabelis“ dar pirmavo 23 taškų skirtumu (67:44), tačiau tada aukštesnę pavarą jungė pasvaliečiai ir sumažino deficitą.

Atsakomieji KMT ketvirtfinalio susitikimai vyks vasario 12-13 d.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Simas Jasaitis, pelnęs 18 taškų, 17 taškų pridėjo Paulius Valinskas.

Po 14 taškų „Pieno žvaigždėms“ surinko Yannickas Franke ir Žygimantas Skučas.

Pasvaliečiai pataikė vos 32 proc. metimų iš žaidimo (14/37 dvit., 5/22 trit.).

„Pieno žvaigždės“: Y.Franke ir Ž.Skučas po 14, T.Lekūnas 13, G.Sirutavičius 12.

„Lietkabelis“: S.Jasaitis 18 (4/8 trit.), P.Valinskas 17, M.Kupšas 14