2015 04 14

„Lietkabelis“ namuose nepasipriešino „Juventus“ ekipai

LKL čempionate svarbią pergalę iškovojo ir toliau ketvirtą vietą turnyro lentelėje išsaugojo Utenos „Juventus“ (22/14) krepšininkai, išvykoje 77:64 (22:19, 19:12, 19:12, 17:21) įveikę Panevėžio „Lietkabelio“ (10/26) komandą.
Saulius Kulvietis
Saulius Kulvietis / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Rungtynes sėkmingiau pradėję „Juventus“ krepšininkai išsiveržė į priekį, tačiau šeimininkai greitai atsakė rezultatyviomis atakomis ir rezultatas buvo lygus – 11:11. Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę svečiai iš Utenos po pirmų 10 minučių turėjo 3 taškų pranašumą – 22:19.

Antrojo kėlinio pradžioje „Juventus“ žaidėjai spurtu 7:0 įgijo dviženklį pranašumą (29:19), kurį išlaikė ir įpusėjos rungtynėms – 41:31. Trečiojo ketvirčio viduryje Sauliaus Kulviečio vedami uteniškiai spurtavo 10:0 ir įgijo dar didesnį pranašumą (57:39). Po trijų kėlinių svečiai pirmavo užtikrintai – 60:43.

Lemiamą ketvirtį taikliu dvitaškiu pradėjo Mantas Kazonas, tačiau taiklūs uteniškių tritaškiai tik padidino pranašumą (75:52). Vėliau „Lietkabelio“ krepšininkai šiek tiek priartėjo (59:75) sėkmingiau sužaidė mačo pabaigą, tačiau aidinti finalinė rungtynių sirena skelbė „Juventus“ pergalę.

„Lietkabelis“: J.Žuža (7/16 dvit., 7/8 baud., 6 atk. kam.) 21, E.Žabas (4/9 dvit., 2/6 trit.) 17, D.Šalenga 9, A.Labuckas 8.

„Juventus“: S.Kulvietis (7/7 dvit., 2/4 trit., 1/1 baud., 4 atk. kam.) 21, V.Čepukaitis (6 atk. kam.) ir E.Dimša (9 atk. kam.) po 10, E.Stanionis ir S.Buterlevičius po 8.