2015 04 16

LKL čempionate „Lietuvos rytas“ antroje mačo dalyje parbloškė „Juventus“

Utenos „Juventus“ (22/15) krepšininkai LKL čempionato rungtynėse namuose du ketvirčius žengė koja kojon su Vilniaus „Lietuvos rytu“ (33/4), tačiau galiausiai pergalę šventė svečiai – 78:70 (14:19, 20:14, 21:12, 23:25). Tai 17-oji iš eilės „Lietuvos ryto“ pergalė LKL.
Simo Buterlevičiaus prasiveržimas
Simo Buterlevičiaus prasiveržimas / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Prisijunkite prie daugiau kaip 11 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

Rungtynes aikštės šeimininkai pradėjo dviejų minučių atkarpą laimėdami 7:2, tačiau per kitas dvi minutes „Lietuvos rytas“ išlygino rezultatą – 7:7. Vis dėlto, po Simo Buterlevičiaus ir Arvydo Šikšniaus tritaškių „Juventus“ pirmą ketvirtį laimėjo 19:14.

Antrasis ketvirtis prasidėjo lygiu žaidimu, „Juventus“ dar kurį laiką pirmavo – 25:19 sužaidus 3 minutes. Vilniečiai tada laimėjo 4 minučių atkarpą 10:4 (27:29), o ketvirčio pabaigoje pirmaujanti komanda dar porą kartą pasikeitė, bet po 20 minučių pirmavo „Lietuvos rytas“ – 34:33.

Vaidas Čepukaitis trečią ketvirtį pradėjo dvitaškiu su pražanga, tačiau netrukus vilniečiai spurtavo – 41:35. „Juventus“ privertė svečius išnaudoti pražangų limitą, tačiau baudą pataikydavo tik kas antrą (39:43), o Mindaugas Lukauskis smeigė tritaškį – 46:39. „Juventus“ vis apsigindavo, tačiau Billy Baronas tritaškiu galiausiai sukūrė dviženklį pranašumą – 53:43.

Lemiamą ketvirtį Travisas Leslie ir B.Baronas pradėjo tritaškiais, netrukus T.Leslie pataikė dar du taškus ir likus 8 minutėms „Lietuvos rytas“ jau buvo beveik nepavejamas – 63:45. Nors viskas buvo aišku, tačiau mačo pabaigoje netrūko aistrų, komandos rinko pražangą po pražangos. Rungtyniė pabaigoje vilniečiai atsipalaidavo, tad „Juventus“ kiek sumažino svečių persvarą.

„Juventus“: V.Čepukaitis (6/7 dvit.) 14, S.Buterlevičius (3/4 dvit., 7 atk. kam., 4 rez. perd.) 13, R.Broadusas (5 klaid.) 11, E.Stanionis 10.

„Lietuvos rytas“: B.Baronas (3/7 trit.) 14, G.Orelikas 10, Ž.Janavičius, K.Lavrinovičius ir M.Lukauskis po 9.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų skirtumas):