Tiesiogiai
2026-06-23 16:55

LKL debiutantai pristatė naująjį trenerį

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) kitą sezoną debiutuosianti „Tauragė“ pristatė komandos vyriausiąjį trenerį. Prie komandos vairo stos praėjusiame sezone „Gargždus“ treniravęs Tomas Rinkevičius.

15min rašė, jog T.Rinkevičius palieka „Gargždus“, o dabar paaiškėjo kita jo karjeros stotelė.

„Paparčio žiedo tauragiškiai gali nebeieškoti. Komandos komplektaciją tradiciškai pradedame nuo vyriausiojo trenerio. Labai džiaugiamės galėdami pranešti, kad debiutiniame sezone komandą į kovą ves T.Rinkevičius!

Ilgametę patirtį LKL ir užsienio klubuose sukaupęs strategas praėjusiame sezone su „Gargždų“ ekipa iškovojo 15 pergalių bei užėmė 6-ąją vietą“, – rašoma klubo socialiniuose tinkluose.

Praėjusį sezoną su lygoje debiutavusiais gargždiškiais strategas nukeliavo iki ketvirtfinalio. Tuomet pirmajame atkrintamųjų etape jie 0-2 pralaimėjo Klaipėdos „Neptūnui“.

Trenerio pristatymas – pirmasis „Tauragės“ žingsnis šiame tarpsezonyje.

VIDEO: PIKENROLAS: kodėl Adomaičio nekviečia „Rytas“ ir ar jis sutiktų tapti Šaro asistentu?
Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą