2015 05 16 /20:09

LKL pusfinalio rungtynėse Utenoje „Žalgiris“ lengvai sutriuškino „Juventus“ – 91:58

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pusfinalio serijos iki trijų pergalių antrose rungtynėse išvykoje Kauno „Žalgirio“ ekipa be didesnio vargo 91:58 (19:15, 25:10, 24:18, 23:15) sutriuškino „Juventus“. Serijoje LKL čempionai pirmauja 2:0.
Edgaras Ulanovas
Edgaras Ulanovas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Prisijunkite prie daugiau kaip 12 tūkst. sporto mėgėjų – tapkite 15min.lt sporto grupės nariu „Facebook“ tinkle. Spauskite LIKE.

Pirmas kėlinys. Kauno komandą rungtynes pradėjo atkarpa 8:2, tačiau aikštės šeimininkai neleido varžovams nutolti ir visą ketvirtį išliko netoli kauniečių. Likus žaisti dvi su puse minutės „Žalgiris“ dar kartą pabėgo (17:8), tačiau „Juventus“ dar kartą sužaidė sėkmingai ir po pirmojo ketvirčio turėjo 4 taškų deficitą – 15:19.

Antras kėlinys. Kelias minutes uteniškiai sugebėjo būti netoli varžovų (20:23), tačiau klaidų virtinė leido „Žalgiriui“ surengti triuškinantį spurtą. Kauniečiai laimėjo atkarpą 19:0 ir po dviejų ketvirčių pirmavo 44:25. Per du ketvirčius „Juventus“ suklydo jau 13 kartų.

Trečias kėlinys. Niekas po pertraukos aikštėje nesikeitė. „Žalgirio“ priekinė linija dominavo baudos aikštelėje, tad šeimininkams teko mėtyti iš toliau. Skirtumas vienu metu jau buvo nelabai padorus (28:54). Kauniečių gretose trečiajame kėlinyje aikštėje jau buvo pasirodę visi žaidėjai, o net 70 proc. siekęs dvitaškių taiklumas „Juventus“ net neleido pasvajoti apie intrigą – 43:68.

Ketvirtas kėlinys. „Juventus“ ir per paskutines dešimt minučių prieš kauniečius jokių priešnuodžių nerado. Po ketvirtfinalio serijos pailsėję „Žalgirio“ žaidėjai mėgavosi žaidimu tiek gynyboje, tiek puolime ir iškovojo lengvą pergalę – didžiausią šiame sezone mačuose su „Juventus“.

Pirmose serijos rungtynėse Kauno ekipa laimėjo irgi lengvai – 81:53.

„Juventus“: S.Kulvietis (4/7 dvit., 2/3 trit.) 15, E.Stanionis (5/7 dvit.) 11, N.Barinovas 8, R.Broadusas (2/10 dvit., 7 rez. perd.) 7, O.Varanauskas 6, E.Dimša 5, S.Buterlevičius 4, V.Dapkus 2.

„Žalgiris“: D.Songaila (6/9 dvit., 5 atk. kam.) ir P.Jankūnas (5/6 dvit.) po 13, A.Milaknis (3/3 dvit., 2/5 trit.) 12, S.Vene, R.Javtokas (5/5 dvit.) ir E.Ulanovas (3/3 dvit.) po 10, J.Andersonas ir L.Lekavičius po 7.