TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Namuose laimėję „Wolves“ pratęsė pergalių seriją

Užtikrintą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įsirašė Vilniaus „Wolves“ (13-5) komanda, kuri namuose 94:79 (31:17, 21:24, 21:20, 21:18) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (4-14).

Pasvaliečiai klupo penktą kartą paeiliui.

Jei pirmas penkias pirmojo kėlinio minutes kova buvo apylygė, tai vėliau „Wolves“ ėmė tolti.

15:2 – tokią atkarpą surengė šeimininkai, susikrovę apčiuopiamą pranašumą – 26:14. Situacijos kontrolę „Wolves“ toliau laikė savo rankose, o galiausiai ėmė kone triuškinti oponentus – 40:22.

Tiesa, iki antrojo kėlinio pabaigos „Pieno žvaigždės“ atsilikimą sugebėjo sušvelninti – 41:52.

Taiklumo ilgą laiką stokojęs Brandonas Tabbas padėjo pasvaliečiams laikytis kovoje, nors skirtumas vis tiek liko gana solidus – 59:70. Prieš akis dar buvo visas ketvirtis, bet „Wolves“ neleido svečiams pernelyg kurstyti intrigos ir nužengė pergalės link.

„Wolves“ nepadėjo Rasheedas Sulaimonas (susižeidęs alkūnę) ir Tre‘shawnas Thurmanas (susižeidęs blauzdą).

Iš dešimties Vilniaus ekipos žaidėjų dviženklį rezultatyvumą fiksavo penki.

Nedo Pacevičiaus treniruojami „Wolves“ dar nėra pralaimėję rungtynių po to, kai komandoje pasikeitė vyr. treneris. Dabar jie fiksuoja keturių pergalių seriją, įskaitant ir Europos taurės susitikimus.

Rungtynes „Avia Solutions Group“ arenoje stebėjo 2077 žiūrovai.

„Wolves“: Garrisonas Brooksas 15 (7 atk. kam.), Vitalijus Kozys 13 (7 atk. kam.), Regimantas Miniotas 11, Arnas Beručka 10.

„Pieno žvaigždės“: Simas Jarumbauskas 14 (9 atk. kam.), Deante Johnsonas 11 (7 atk. kam.), Adomas Sidarevičius 9.