Metinė prenumerata vos už 7,99 Eur. 15-tos dienos proga!
2018 09 29

Neįtikėtiną persvarą jau pirmajame kėlinyje įgijusi „Dzūkija“ parbloškė „Nevėžį“

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) šeštadienį sužaistos vienerios rungtynės. Alytuje vietos „Dzūkija“ rezultatu 81:61 (38:4, 6:13, 22:23, 15:21) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“.
Paulius Petrilevičius
Paulius Petrilevičius / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Rungtynių intriga išgaravo jau pirmajame kėlinyje, kuriame „Dzūkija“ tiesiog nokautavo varžovus.

Alytiškiai startavo spurtu 10:0 ir toliau dominavo, pabėgdami į priekį 31:2. Kėlinį „Dzūkija“ užbaigė rezultatu 38:4.

„Nevėžis“ per pirmąjį kėlinį pataikė vos 1 metimą iš 13-ikos ir suklydo 7 kartus.

„Dzūkija“ pataikė visus keturis tritaškius ir aikštėje išdarinėjo, ką norėjo.

Dominykas Domarkas per pirmąjį ketvirtį Alytaus komandai pelnė 9 taškus, Egidijus Dimša – 8.

„Nenuvertinčiau „Nevėžio“. Dar visko gali nutikti. Jiems kol kas tiesiog labai nesiseka“, – po pirmojo kėlinio BTV sakė Tomas Pačėsas.

„Dzūkija“ stabtelėjo antrajame kėlinyje, kuriame pati sukrapštė vos 6 taškus. „Nevėžis“ laimėjo likusius tris kėlinius, bet tai nieko nepakeitė.

Žaibiškai įgyta astronominė persvara leido „Dzūkijai“ iki pergalės nukeliauti paprasčiausiu keliu.

„Dzūkija“: Kendrickas Brownas ir Dominykas Domarkas po 14, Egidijus Dimša ir Paulius Petrilevičius po 12.

„Nevėžis“: Chaunsey Collinsas 22, J.C. Fulleris 12, Gabrielius Maldūnas 10.

Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas