2015 03 04

„Neptūnas“ sutriuškino „Prienus“ ir tapo LKL lyderiu

LKL čempionate lengvą pergalę iškovojo „Neptūno“ (25/4) ekipa, namuose 98:59 (22:10, 23:18, 26:16, 27:15) įveikusi „Prienų“ (6/23) krepšininkus.
Martynas Mažeika ir Justas Sinica / A. Venskaus nuotr.

Susitikimo pirmoji pusė buvo lygi (4:4), tačiau sėkmingą atkarpą sužaidę aikštelės šeimininkai persvėrė rezultatą (12:8). Vytauto Šarakausko tritaškis padidino klaipėdiečių pranašumą (18:10). Po pirmojo kėlinio ekipas skyrė 12 taškų – 22:10.

Įpusėjus antram kėliniui svečiai vedini Dominyko Milkos sumažino deficitą iki 3 taškų (27:24). Vis dėl to ketvirčio pabaigoje aikštelės šeimininkai Simo Galdiko dėka susigrąžino dviženklę persvarą (45:28).

Antrą rungtynių pusę „Neptūnas“ pradėjo padidindamas persvarą iki 21-o taško (62:41). O po trijų kėlinių klaipėdiečiai pirmavo 71:44 ir rungtynių baigtis tapo aiški.

Ketvirtasis rungtynių kėlinys tebuvo tik formalumas. Kazio Maksvyčio auklėtiniai laimėjo ketvirtį rezultatu 27:15, o rungtynes – 98:59.

„Neptūnas“: V.Šarakauskas (13 at. kam.) 17, S.Galdikas 14, J.Sinica 12, V.Vasylius 11.

„Prienai“: D.Milka (14/18 dvit.) 32, D.Šeškus 12, M.Linkevičius 9.