2017 02 04

Nesensta: šeši Tomo Delininkaičio tritaškiai palaidojo „Šiaulius“

Prienų-Birštono „Vytautas“ (11-11) išlygino pergalių ir pralaimėjimų balansą LKL čempionate, kai 22-ojo turo rungtynėse namuose 83:61 (26:16, 20:20, 20:13, 17:12) įveikė „Šiaulių“ (3-19) klubą.

Gera pradžia. Pirmąjį kėlinį spurtu 5:0 pradėję aikštės šeimininkai persvarą tik didino ir po Tomo Delininkaičio tritaškio ji pasiekė dviženklę ribą (24:14). Ketvirtį dvitaškiu su sirena baigė Mindaugas Kupšas – 26:16.

Stabilizavosi. Antrajame kėlinyje šiauliečiai sugebėjo kiek stabilizuoti žaidimą – svečiai neleido varžovams dar toliau pabėgti ir prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė tie patys 10 taškų – 46:36.

Kovingumas. Po ilgosios pertraukos „Vytautas“ buvo padidinęs persvarą iki 16-os (53:37), tačiau susiėmę „Šiauliai“ vėl sugebėjo priartėti (53:43). Vis dėlto, kėlinio pabaiga priklausė aikštės šeimininkams, kurie susigrąžino rekordinį pranašumą – 66:49.

Formalumas. Ketvirtajame kėlinyje Saulius Kulvietis pataikė dvitaškį ir „Vytauto“ persvara peržengė 20 taškų ribą (76:55). Likęs rungtynių laikas tebuvo formalumas ir pergalę šventė prieniškiai – 83:61.

„Vytautas“: T.Delininkaitis 20 (6/7 trit., 7 rez. perd.), V.Lipkevičius 16 (5 atk. kam., 5 perimt. kam.), S.Kulvietis 12.

„Šiauliai“: T.Lekūnas 14 (7 atk. kam.), V.Koreniukas 13 (6 atk. kam.), L.Aukštikalnis 12.