2017 09 11

Paaiškėjo galutinė Lietuvos rinktinės vieta

Pasibaigus visiems Europos čempionato aštuntfinalio susitikimams, paaiškėjo galutinė Lietuvos rinktinės vieta.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

B grupėje pirmąją vietą užėmę, tačiau aštuntfinalyje Graikijos krepšininkams neprilygę lietuviai galiausiai tenkinosi devintąja vieta.

Tai yra prasčiausias mūsų komandos pasiekimas nuo 2009-ųjų, kai užėmėme vienuoliktąją vietą.

Kartu su Lietuva šiame čempionate po keturias pergales iškovojo Kroatija (10 vieta) ir Suomija (11 vieta), bet abi jos turėjo prastesnį įmestų ir praleistų taškų santykį.

Prancūzai čempionate liko 12-oje vietoje, Juodkalnija – 13-oje, Turkija – 14-oje, vengrai – 15-oje, o ukrainiečiai – 16-oje vietoje.