Ir vasarą naujienų netrūksta. 3 mėn. prenumerata vos už 1,49 Eur!
2016 04 02

Pasvalyje – ketvirtoji iš eilės „Vytauto“ pergalė

Užtikrintą pergalę LKL“ pirmenybėse šeštadienį pasiekė Prienų-Birštono „Vytautas“. Galingai puolime žaidęs Virginijaus Šeškaus klubas 100:91 (30:22, 26:28, 21:19, 23:22) nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“.
Šarūnas Vasiliauskas
Šarūnas Vasiliauskas / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Gynyba Pasvalyje neegzistavo. Per du kėlinius komandos kartu pelnė net 106 taškus, o priekyje buvo „Vytautas“ 56:50.

„Vytautas“ dar 25-ąją minutę turėjo surinkęs net 70 taškų. Su tokia gynyba „Pieno žvaigždės“ turėjo mažai šansų, todėl trečiojo kėlinio viduryje VŠeškaus auklėtiniai pavojingai atitrūko 70:55. Svečiai išsaugojo pergalingą pranašumą iki pat dvikovos pabaigos.

„Vytautas“ laimėjo ketvirtą kartą iš eilės, o pasvaliečiams tai buvo ketvirtoji iš eilės nesėkmė.

„Pieno žvaigždės“: Derrickas Low 22 taškai, Justas Tamulis ir Lazaras Radosavljevičius po 14, Ramone‘as Moore‘as 11.

„Vytautas“: Šarūnas Vasiliauskas 17, Tauras Jogėla 15, Vytautas Šulskis (9 atk. kam.) ir Gytis Sirutavičius po 14.

„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną