2020 10 20

„Pieno žvaigždės“ vos neprisižaidė Alytuje

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (2-4) nutraukė 3 pralaimėjimų seriją „Betsafe–LKL“ pirmenybėse. 14 taškų pranašumą iššvaistę pasvaliečiai svečiuose 84:76 (15:14, 24:18, 22:27, 23:17) vis tiek palaužė Alytaus „Dzūkiją“ (1-5).
Jahenns-Ley Manigat
Jahenns-Ley Manigat / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Pasvaliečiai po šios pergalės rikiuojasi 7-8 vietose turnyrinėje lentelėje, o „Dzūkija“ nukrito į 9 poziciją.

„Dzūkijos“ gretose debiutavo vidurio puolėjas iš JAV Ericas Stuteville‘as. „Centras“ per beveik 8 minutes taškų nepelnė ir surinko -4 naudingumo balus.

Po pertraukos žvėries režimą įjungęs „Pieno žvaigždžių“ aukštaūgis D.Amigo padėjo svečiams atitrūkti. Jo 10 taškų iš eilės pasvaliečiams leido įgyti dviženklį pranašumą (49:38).

Visgi Tado Rinkūno tritaškių serija panaikino svečių turėtą 14 taškų pranašumą ir rungtynių atomazgą perkėlė į ketvirtąjį kėlinį (61:59).

Svarbiu metu „Pieno žvaigždes“ į pergalę atvedė Branko Mirkovičius. Likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos, baudos metimus ir tritaškį per rankas įmetęs gynėjas padėjo pasvaliečiams įgyti 7 taškų pranašumą, kurio šeimininkai neįveikė.

„Dzūkija“: T.Rinkūnas 21 (5/10 trit.), K.Žemaitis ir Matas Jucikas (8 atk. kam.) po 14, Simas Jasaitis 13.

„Pieno žvaigždės“: B.Mirkovičius 18 (4/6 trit.), K.Giedraitis 16 (7/8 baud. met.), T.Lekūnas 15, D.Amigo (11 atk. kam., 6 kl.) 14.